Zamknięte obiegi wody

Woda i ścieki są mediami, które w procesie mycia samochodów generują największe koszty, dlatego warto właśnie przy inwestowaniu w myjnie bezwzględnie rozpatrzyć budowę oczyszczalni z zamkniętym obiegiem wody.

Systemy te w całej inwestycji są bardzo opłacalnymi urządzeniami, których stopa zwrotu jest zdecydowanie największa, inwestowanie w zamknięty obieg wody może zwrócić się, w zależności od ilości myć, już po pierwszym roku użytkowania myjni.
Firma AQUA-JeT jest niemiecką firmą istniejącą na rynku od początku lat 90-tych i sprzedała w Europie i na Świecie ponad 1000 zamkniętych obiegów wody.

 

Proponowane przez nas systemy bezzapachowo produkują (oczyszczają) wodę do powtórnego wykorzystania przy myciu i potrafią zaoszczędzić około 95 % dostarczonej wody. Oferowane przez nas systemy nie wykorzystują do oczyszczania ścieków żadnych środków eksploatacyjnych w postaci flokulantów, węgla aktywnego, środka dezynfekującego lub innych.

Sercem naszych systemów jest turbina napowietrzająco-mieszająca AQUA-JeT, która na tle innych technologii wyróżnia się największą sprawnością (najwyższym stopniem nasycenia wody tlenem przy najniższym zużyciu energii).

+48 58 669 32 00biuro@rumler.pl